1% podatku z programem PIT

SZANOWNI SYMPATYCY NASZEJ SZKOŁY !

Od 2010 r. istnieje możliwość przekazania 1% podatku na naszą szkołę, za pośrednictwem Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom "Przyjazna szkoła". Dzięki zgromadzonym środkom będziemy mogli poszerzyć ofertę edukacyjną szkoły, wspomóc w rozwoju, kształceniu i wypoczynku naszych uczniów.

Wystarczy wpisać w rocznym rozliczeniu PIT:

• W nazwie organizacji: Stowarzyszenie Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom "Przyjazna szkoła".
  • Jako numer KRS: 0000031762
  • W innych informacjach: Szkoła Podstawowa nr 227 w Warszawie 5000 0002 7270

Z rozliczenia podatkowego za 2012 r., zebraliśmy kwotę 1900 zł. Dzięki Wam zakupiliśmy nowy projektor do pracowni komputerowej w celu realizacji zajęć dydaktycznych naszych uczniów. Mamy nadzieję, że w kolejnych latach również możemy liczyć na Państwa hojność, co pozwoli dalej modernizować naszą szkolną bazę dydaktyczną. DZIĘKUJEMY!!!!!