Informujemy, iż ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz do celów statystycznych i analizy ruchu. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, to będą one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

OK
Jesteś 34357 odwiedzającym.
              Do wakacji zostało 83 dni!

Szkoła Podstawowa Nr 227
im. kapitana Lucyny Hertz
02-154 Warszawa, ul. Astronautów 17
tel./fax (022) 846 03 81

Ach! Co za noc!!!

Jak za pomocą zaczarowanej różdżki, w czasy sprzed dwóch tysięcy lat, przenieśli nas w tym roku uczniowie klasy IVa. Ta wyjątkowa podróż możliwa była dzięki aktorskim talentom, strojom z epoki oraz ogromnemu zaangażowaniu w przygotowanie przedstawienia jasełkowego dzieci i ich rodziców. Historia Bożego Narodzenia opowiedziana ze szczyptą humoru przeplatała się z nowatorskimi tekstami pastorałek, których melodia sama wpadała w ucho...a widzowie nucili ją nawet odpoczywając w domu. Burza oklasków otrzymanych na zakończenie od publiczności była największą nagrodą za trud włożony w nauczenie się trudnych ról na pamięć. Bardzo dziękujemy uczniom klasy IVa, ich rodzicom oraz nauczycielom, którzy czuwali nad wystawieniem jasełek i przygotowali dekorację.
 
Dla osób, które chciałby zobaczyć nasze jasełka będzie ostatnia okazja 26 stycznia 2016r. o godz. 11:30 w Okęckiej Sali Widowiskowej w Domu Kultury „Włochy” przy ul.1-Sierpnia 36a, 02-134. 
Zapraszamy bardzo, bardzo serdecznie!!!

 

 

 
 
Wykonanie: AGINUS