Informujemy, iż ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz do celów statystycznych i analizy ruchu. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, to będą one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

OK
Jesteś 34837 odwiedzającym.
              Do wakacji zostało 83 dni!

Szkoła Podstawowa Nr 227
im. kapitana Lucyny Hertz
02-154 Warszawa, ul. Astronautów 17
tel./fax (022) 846 03 81

Co się stanie gdy...

"Ważne jest by nigdy nie przestać pytać.
Ciekawość nie istnieje bez przyczyny.
Wystarczy więc, jeśli spróbujemy zrozumieć
choć trochę tej tajemnicy każdego dnia.
Nigdy nie trać świętej ciekawości.
Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć."

Albert Einstein

 

            Celem zajęć pozalekcyjnych z przyrody jest rozwijanie zainteresowań dzieci poprzez różnorodne zabawy i twórczość. Uczniowie podczas spotkań pracują nad stworzeniem własnego dzieła, którym można się pochwalić najbliższym.

Uczestnicy zajęć chcą wiedzieć jak najwięcej o wszystkim: dlaczego ..., jak działa ..., czy ....  Dlatego warto podsycać tę naturalną ciekawość świata i rozwijać zdolności dzieci.

Marlena Sagalska-Pomaska

 

 


Wykonanie: AGINUS