Informujemy, iż ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz do celów statystycznych i analizy ruchu. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, to będą one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

OK
Jesteś 34807 odwiedzającym.
              Do wakacji zostało 83 dni!

Szkoła Podstawowa Nr 227
im. kapitana Lucyny Hertz
02-154 Warszawa, ul. Astronautów 17
tel./fax (022) 846 03 81

Dzień Chłopaka w kl.4

             We wtorek 29 września dopisywały nam wspaniałe humory, wszyscy razem wesoło bawiliśmy się. Dziewczynki przygotowały dla swoich kolegów niespodziankę z okazji Dnia Chłopaka. 
            Chłopcy zawzięcie walczyli w przygotowanych konkurencjach, wykazując się oryginalnością i pomysłowością. Wszyscy bawili się znakomicie.
            Na koniec spotkania uczennice wręczyły młodym dżentelmenom dyplomy i  złożyły życzenia. Uczniowie integrowali się w zabawie czerpiąc wiele radości z możliwości wspólnego spędzenia czasu. Takie wydarzenia pokazują, że szkoła to nie tylko miejsce ciężkiej umysłowej pracy, ale również rozrywki.
 
Życzymy wszystkim Chłopcom z naszej klasy spełnienia marzeń!
Marlena Sagalska-Pomaska

 

 

Wykonanie: AGINUS