Dzień Chłopaka w kl.4

We wtorek 29 września dopisywały nam wspaniałe humory, wszyscy razem wesoło bawiliśmy się. Dziewczynki przygotowały dla swoich kolegów niespodziankę z okazji Dnia Chłopaka.
            Chłopcy zawzięcie walczyli w przygotowanych konkurencjach, wykazując się oryginalnością i pomysłowością. Wszyscy bawili się znakomicie.
            Na koniec spotkania uczennice wręczyły młodym dżentelmenom dyplomy i  złożyły życzenia. Uczniowie integrowali się w zabawie czerpiąc wiele radości z możliwości wspólnego spędzenia czasu. Takie wydarzenia pokazują, że szkoła to nie tylko miejsce ciężkiej umysłowej pracy, ale również rozrywki.

Życzymy wszystkim Chłopcom z naszej klasy spełnienia marzeń!
Marlena Sagalska-Pomaska