Informujemy, iż ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz do celów statystycznych i analizy ruchu. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, to będą one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

OK
Jesteś 34807 odwiedzającym.
              Do wakacji zostało 83 dni!

Szkoła Podstawowa Nr 227
im. kapitana Lucyny Hertz
02-154 Warszawa, ul. Astronautów 17
tel./fax (022) 846 03 81

Dzień tabliczki mnożenia

We wrześniu klasa III podjęła wyzwanie i uzrądziła Dzień Tabliczki Mnożenia. Na początku było przerażenie, ale okazało się, że tabliczka mnożenia nie jest taka straszna, jak ja malują. Ciekawe gry matematyczne w parach lub w większej grupie i to zagadnienie matematyczne przestaje mieć tajemnice.

Wszyscy dobrze się bawili, ale też uczyli.

                                                                                                         wych. kl.3 Renata Spałek

 

 


 
Wykonanie: AGINUS