Informujemy, iż ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz do celów statystycznych i analizy ruchu. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, to będą one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

OK
Jesteś 36671 odwiedzającym.
              Do wakacji zostało 83 dni!

Szkoła Podstawowa Nr 227
im. kapitana Lucyny Hertz
02-154 Warszawa, ul. Astronautów 17
tel./fax (022) 846 03 81

Festiwal Owoców i Warzyw Świata

Festiwal Owoców i Warzyw Świata, Festiwal Słoików Świata
 
          25 września, w piątek, uczniowie  kl.4a i 5a wzięli udział w Festiwalu Owoców i Warzyw i Słoików Świata, który zorganizowany był w Pałacu Kultury i Nauki.
          Uczniowie mieli okazję podziwiać sztukę rzeźbienia w owocach i warzywach, dowiedzieć się, na czym polega zdrowe odżywianie czy nauczyć się ozdabiania słoiczków różnymi metodami, np. decoupage. Spróbowali także smaku pysznych owoców pochodzących z podwarszawskich sadów.
          Ciekawe warsztaty i pokazy naukowe oraz wystawy słoików wzbudziły ogromne zainteresowanie dzieci. Na pewno to, co zobaczyły i czego się dowiedziały, pozostanie na długo w ich pamięci.
Aneta Słysz
Marlena Sagalska-Pomaska
Iwonna Śliwińska-Wach

 

 

Wykonanie: AGINUS