Kiermasz Świąteczny

11 grudnia 2015r. w naszej szkole po raz kolejny odbył się Kiermasz Świąteczny. Nowością, która być może wejdzie do tradycji, był przegląd kolęd. Każda klasa zaprezentowała jedną kolędę. Jury w składzie: pan Dyrektor Michała Plewa, przewodnicząca Rady Rodziców pani Joanna Rudzińska oraz przedstawiciel Rady Pedagogicznej-pani Ewa Bobrowska –Korolko oceniało występy klas pod względem staranności wykonania, oryginalności oraz aranżacji. Wszyscy uczniowie przygotowali się bardzo starannie, jednak to występ klasy 6a oczarował jury i to właśnie uczniowie tej klasy otrzymali nagrodę -Puchar „Klasy z klasą”. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!

Podczas naszego kiermaszu stoiska uginały się od przepięknych ozdób świątecznych, kolorowych bombek, pachnących stroików, kartek z życzeniami. Każda klasa włożyła w ich tworzenie dużo czasu, trudu i zapału, co bez wątpienia zrekompensował entuzjazm kupujących rodziców i gości.  Dla łasuchów otwarta była kawiarenka z ciastami domowego wypieku oraz pyszną, aromatyczną kawą i rozgrzewającą herbatą. Można było też wziąć udział w „Fantolandii” i przy odrobinie szczęścia wygrać wspaniały prezent :)

Dźwięki kolęd, zapach pierniczków i rodzinna atmosfera sprawiły, że świąteczny klimat zawitał do szkoły dużo wcześniej :)

Dziękujemy serdecznie wszystkim zaangażowanym w kiermasz Rodzicom, Uczniom oraz Nauczycielom!