Informujemy, iż ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz do celów statystycznych i analizy ruchu. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, to będą one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

OK
Jesteś 36719 odwiedzającym.
              Do wakacji zostało 83 dni!

Szkoła Podstawowa Nr 227
im. kapitana Lucyny Hertz
02-154 Warszawa, ul. Astronautów 17
tel./fax (022) 846 03 81

Klasa 3 z wizytą w Laskach

W pierwszy dzień wiosny, 21 marca, my uczniowie klasy trzeciej, wybraliśmy się z wizytą do Lasek.
Czekała nas prawdziwa wyprawa. Najpierw autobusem 188 dojechaliśmy do stacji metra, potem metrem do Młocin i tam przesiedliśmy się w autobus 708. Sporym zaskoczeniem było spotkanie z kaczką, która zamiast trzymać się rzeczki robiła piesze wycieczki i spacerowała po przystanku autobusowym.
W Ośrodku dla Niewidomych mieliśmy zajęcia, podczas których poznawaliśmy alfabet Braille’a, dowiedzieliśmy się, czego należy użyć, aby coś napisać, oglądaliśmy podręczniki dla niewidomych. Mogliśmy się przekonać na własnej skórze, że nie jest łatwo osobom niewidomym wykonywać codzienne czynności.
Było to bardzo ciekawe doświadczenie, które na długo zostanie w naszej pamięci.

                                                                                            Uczniowie klasy trzeciej

 

 

 

Wykonanie: AGINUS