Konkurs interdyscyplinarny dla klas I

Dnia 26.02.2016 r na terenie naszej szkoły miał miejsce ciekawy projekt.

Odbył się KONKURS INTERDYSCYPLINARNY pomiędzy klasami pierwszymi.

Celem konkursu było podsumowanie semestru I, wykazanie się wiedzą i umiejętnościami zdobytymi przez uczniów pod kierunkiem wychowawczyń- pań B Ćwik, P Tomczuk, M Zwolińskiej.

Pierwszoklasiści zmagali się ze sobą w następujących konkurencjach: edukacja  polonistyczna , matematyczna, muzyczna, plastyczna, przyrodnicza, społeczna, zajęcia komputerowe, wychowanie fizyczne i zdrowotne.

Uczniowie wykazywali się wszechstronną aktywnością.

Klasy reprezentowane były przez kolejno wybierane trzyosobowe zespoły. Liczył się czas i poprawność wykonania zadania.

W konkurencjach brali udział wszyscy uczniowie. Zmagania przeplatane były zabawami integracyjnymi. Było kształcąco, ciekawie, radośnie, kolorowo…

I miejsce zajęła klasa I b

II miejsce klasa I c

III miejsce klasa I a

Wszyscy walczyli dzielnie, z zaangażowaniem, zgodnie z zasadami FAIR PLAY. Gratulujemy !!!

Uczniowie obdarowani zostali dyplomami i drobnymi upominkami.

Projekt był bardzo bliski dzieciom - uczniom klas I bowiem….

Zabawa jest nauką, nauka zabawą. Im więcej zabawy, tym więcej nauki.

( Cytat: - autor Glenn Doman )
                                                                                                                            Barbara Ćwik
                                                                                                                          (autor projektu)