Mam talent

MAM TALENT
            15 stycznia br. Samorząd Szkolny zorganizował szkolny konkurs „Mam talent”. Miał on na celu odkrycie talentów w gronie uczniów naszej szkoły, integrację społeczności szkolnej, a także wzajemne poznanie się i przede wszystkim zabawę. Konkurs skierowany był do uczniów klas I-VI, którzy chcieli zaprezentować na forum szkoły swoje zainteresowania, pasje, hobby, osiągnięcia, talent.
            Do udziału w konkursie zgłosiło się 30 uczniów w różnorodnych prezentacjach: popisy taneczne, akrobatyczne, śpiewacze, sztuk walki (indywidualne lub zespołowe). Rewelacyjna publiczność reagowała żywiołowo. Widzowie dopingowali, oklaskiwali i wspierali wykonawców, doceniając ich odwagę oraz talent.
            Szkolny show zorganizowały i prowadziły trzy szóstoklasistki: Weronika Sędziak, Julia Poświata oraz Oliwia Gozdawa-Godlewska.
            Jury miało twardy orzech do zgryzienia. Zachwyciły ich wszystkie prezentacje, ale regulamin konkursu był nieubłagany, można było nagrodzić tylko trzy występy.
Pierwsze miejsce zajęły: Róża Szostak i Marta Dobosiewicz  z kl. III prezentujące układ akrobatyczny, drugie miejsce jury przyznało Zuzannie Wtulich kl. IV  doceniając poprawną angielszczyznę, trzecie miejsce przyznano Mai Gąsiorowskiej z kl. I za popis wokalny.
            Wszystkim uczestnikom, a przede wszystkim zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do udziału w przyszłym roku :)