Informujemy, iż ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz do celów statystycznych i analizy ruchu. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, to będą one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

OK
Jesteś 34357 odwiedzającym.
              Do wakacji zostało 83 dni!

Szkoła Podstawowa Nr 227
im. kapitana Lucyny Hertz
02-154 Warszawa, ul. Astronautów 17
tel./fax (022) 846 03 81

Międzynarodowy Dzień Kropki w klasie III

We wtorek 15 września obchodziliśmy  Międzynarodowy Dzień Kropki. Robiliśmy własnoręcznie kropkowe obrazki, malując palcami. Oglądaliśmy film i słuchaliśmy historii o małej, nieśmiałej dziewczynce. Odkryła ona w sobie talent. My też go szukaliśmy. Wszyscy ubraliśmy się w kropki.  Pani zrobiła nam zdjęcia. Dostaliśmy certyfikat naszego udziału. Było super!

                                                                                                 Relacja na podstawie wypowiedzi uczniów klasy III

 

 


Wykonanie: AGINUS