Najlepszy głos w czwartej klasie

We wtorek 3 listopada 2015r. uczniowie z czwartej klasy: Aleksandra i Wiktoria Omelańczuk, Matylda Łukaszewska i Antoni Popiel  zorganizowali wśród swoich koleżanek oraz kolegów konkurs na najlepiej zaśpiewaną piosenkę. Uczestnicy konkursu: Mateusz Godlewski, Anna Przemyk, Mateusz Brodzik, Martyna Sopińska, Antoni Kobosz, Zuzanna Wtulich, Konrad Kuśmierczyk i Anna Maksymowicz zacięcie walczyli przed wymagającym jury.
       Ocenę występu uczestników dokonywali: Szymon Jezierski, Gabriela Mazur, Michał Kobus, Krystyna Oleksiuk i Bartłomiej Wodzyński.
Zwyciężczynią konkursu została Zuzanna Wtulich. Gratulujemy:)
Dziękujemy Pani Monice Omelańczuk za wspaniałe nagrody dla uczestników konkursu.