Informujemy, iż ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz do celów statystycznych i analizy ruchu. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, to będą one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

OK
Jesteś 34816 odwiedzającym.
              Do wakacji zostało 83 dni!

Szkoła Podstawowa Nr 227
im. kapitana Lucyny Hertz
02-154 Warszawa, ul. Astronautów 17
tel./fax (022) 846 03 81

Najlepszy głos w czwartej klasie

      We wtorek 3 listopada 2015r. uczniowie z czwartej klasy: Aleksandra i Wiktoria Omelańczuk, Matylda Łukaszewska i Antoni Popiel  zorganizowali wśród swoich koleżanek oraz kolegów konkurs na najlepiej zaśpiewaną piosenkę. Uczestnicy konkursu: Mateusz Godlewski, Anna Przemyk, Mateusz Brodzik, Martyna Sopińska, Antoni Kobosz, Zuzanna Wtulich, Konrad Kuśmierczyk i Anna Maksymowicz zacięcie walczyli przed wymagającym jury.
       Ocenę występu uczestników dokonywali: Szymon Jezierski, Gabriela Mazur, Michał Kobus, Krystyna Oleksiuk i Bartłomiej Wodzyński.
Zwyciężczynią konkursu została Zuzanna Wtulich. Gratulujemy:)
Dziękujemy Pani Monice Omelańczuk za wspaniałe nagrody dla uczestników konkursu.

 

 


Wykonanie: AGINUS