Informujemy, iż ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz do celów statystycznych i analizy ruchu. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, to będą one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

OK
Jesteś 34362 odwiedzającym.
              Do wakacji zostało 83 dni!

Szkoła Podstawowa Nr 227
im. kapitana Lucyny Hertz
02-154 Warszawa, ul. Astronautów 17
tel./fax (022) 846 03 81

Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych

W Narodowym Dniu Żołnierzy Wyklętych, 1 marca,  Samorząd Uczniowski odwiedził miejsce pamięci narodowej. Zapaliliśmy znicze oraz minutą ciszy uczciliśmy pamięć powstańców, żołnierzy Armii Krajowej 7 pp "Garłuch".

 

 


Wykonanie: AGINUS