"Poczytaj mi mamo i tato – w klasie"

W naszej szkole dzięki inicjatywie wychowawczyni p. Renacie Spałek w klasie 3 od kilku miesięcy realizujemy pomysł "Poczytaj mi mamo i tato – w klasie". W określone dni przychodzą rodzice i czytają uczniom wybrane przez siebie książki. Poranne 10 minut z ciekawą lekturą jest doskonałym rozpoczęciem dnia i sprawia, że dzieci poznają wiele inspirujących książek (a przy okazji mają czas by się porządnie obudzić!). Za nami między innymi "Wielka, większa i największa", a obecnie jesteśmy na etapie poznawania przygód Kuby i Buby. Zachęcamy inne klasy do podobnego działania!

Klasa 3