Informujemy, iż ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz do celów statystycznych i analizy ruchu. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, to będą one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

OK
Jesteś 34816 odwiedzającym.
              Do wakacji zostało 83 dni!

Szkoła Podstawowa Nr 227
im. kapitana Lucyny Hertz
02-154 Warszawa, ul. Astronautów 17
tel./fax (022) 846 03 81

"Poczytaj mi mamo i tato – w klasie"

W naszej szkole dzięki inicjatywie wychowawczyni p. Renacie Spałek w klasie 3 od kilku miesięcy realizujemy pomysł "Poczytaj mi mamo i tato – w klasie". W określone dni przychodzą rodzice i czytają uczniom wybrane przez siebie książki. Poranne 10 minut z ciekawą lekturą jest doskonałym rozpoczęciem dnia i sprawia, że dzieci poznają wiele inspirujących książek (a przy okazji mają czas by się porządnie obudzić!). Za nami między innymi "Wielka, większa i największa", a obecnie jesteśmy na etapie poznawania przygód Kuby i Buby. Zachęcamy inne klasy do podobnego działania!

Klasa 3

 

 

Wykonanie: AGINUS