Informujemy, iż ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz do celów statystycznych i analizy ruchu. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, to będą one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

OK
Jesteś 34827 odwiedzającym.
              Do wakacji zostało 83 dni!

Szkoła Podstawowa Nr 227
im. kapitana Lucyny Hertz
02-154 Warszawa, ul. Astronautów 17
tel./fax (022) 846 03 81

Relacja z pikniku

W naszej szkole została zrealizowana inicjatywa lokalna „Włochy pięknieją – piknik przy płocie” (współorganizowana przez Urząd Dzielnicy Włochy). Wspólnie zmieniliśmy otoczenie szkoły malując na kolorowo ławki, kosze oraz płot od strony ul. Hynka. Ten ostatni okazał się prawdziwym wyzwaniem, a prace przy nim stworzyły swoiste braterstwo i siostrzaństwo płotu! Przez kilka kolejnych piątków oraz dni w tygodniu dzielna ekipa go odrdzewiała i malowała. Efekty są znakomite, choć pogoda wielokrotnie psuła nam  szyki. Pojawiły się też śmiałe pomysły pomalowania płotków wiodących do szkoły (a nawet całego płotu!), pozostałych koszy, podjazdu dla wózków inwalidzkich oraz poręczy przy schodach – ale to zadania na przyszłość.

Na razie kończymy ten etap prac i BARDZO DZIĘKUJEMY wszystkim za zaangażowanie i pomoc!

Joanna Rudzińska
Anna Olej-Kobus
Krzysztof Kobus

 

 


Wykonanie: AGINUS