Informujemy, iż ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz do celów statystycznych i analizy ruchu. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, to będą one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

OK
Jesteś 37354 odwiedzającym.
              Do wakacji zostało 83 dni!

Szkoła Podstawowa Nr 227
im. kapitana Lucyny Hertz
02-154 Warszawa, ul. Astronautów 17
tel./fax (022) 846 03 81

Straż Miejska w klasach pierwszych

Zajęcia w klasach pierwszych z funkcjonariuszami Straży Miejskiej m. st. Warszawy

             W poniedziałek 21 września 2015r. w klasach pierwszych odbyły się zajęcia na temat bezpiecznej drogi do i ze szkoły, które prowadzone były przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej. Celem spotkania było utrwalanie u dzieci zasad bezpiecznego poruszania się po drogach publicznych, zapoznanie z podstawowymi przepisami i zasadami ruchu drogowego niezbędnymi do prawidłowego korzystania z dróg przez osoby piesze.

            Pamiętajmy, że „edukując, chronimy najmłodszych przed tragicznymi nieraz skutkami nieodpowiedzialności i brawury, tym samym dbając o ich szczęśliwe dzieciństwo” (Marek Michalak, Rzecznika Praw Dziecka).          

Marlena Sagalska-Pomaska

 

 

Wykonanie: AGINUS