Warsztaty teatralne pt. Teatr od kulis

Klasa 3 skorzystała z zaproszenia Teatru Studio do udziału w warsztatach w ramach projektu Edukacja teatralna dla przedszkoli i szłół podstawowych .

W dniu 5 października 2015 roku uczniowie poznali teatr od zupełnie innej strony. Dzieci miały prawdziwą aktorską rozgrzewkę, następnie poznały pracę oświetleniowca, zwiedziły takie zakamarki teatru, do których widzowie na codzień nie mają dostępu- garderobę, pralnię, kulisy.

To dopiero początek przygody klasy 3 z teatrem. Już wkrótce czekają naszych uczniów kolejne fascynujące zajęcia w świątyni sztuki, za jaką uznawany jest teatr.

Renata Spałek