Informujemy, iż ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz do celów statystycznych i analizy ruchu. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, to będą one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

OK
Jesteś 37347 odwiedzającym.
              Do wakacji zostało 83 dni!

Szkoła Podstawowa Nr 227
im. kapitana Lucyny Hertz
02-154 Warszawa, ul. Astronautów 17
tel./fax (022) 846 03 81

Warsztaty teatralne pt. Teatr od kulis

Klasa 3 skorzystała z zaproszenia Teatru Studio do udziału w warsztatach w ramach projektu Edukacja teatralna dla przedszkoli i szłół podstawowych .

W dniu 5 października 2015 roku uczniowie poznali teatr od zupełnie innej strony. Dzieci miały prawdziwą aktorską rozgrzewkę, następnie poznały pracę oświetleniowca, zwiedziły takie zakamarki teatru, do których widzowie na codzień nie mają dostępu- garderobę, pralnię, kulisy.

To dopiero początek przygody klasy 3 z teatrem. Już wkrótce czekają naszych uczniów kolejne fascynujące zajęcia w świątyni sztuki, za jaką uznawany jest teatr.

                                                                                                                   Renata Spałek

 

 


Wykonanie: AGINUS