Informujemy, iż ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz do celów statystycznych i analizy ruchu. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, to będą one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

OK
Jesteś 36685 odwiedzającym.
              Do wakacji zostało 83 dni!

Szkoła Podstawowa Nr 227
im. kapitana Lucyny Hertz
02-154 Warszawa, ul. Astronautów 17
tel./fax (022) 846 03 81

Warsztaty w Pizzerii Dominium

15 marca uczniowie klasy szóstej wcielili się w rolę młodych kuicharzy. Dzięki uprzejmości Pizzerii Dominium szóstoklasiści mieli szansę poznać pracę pizzera (od kuchni ;)). Najpierw wysłuchali historii tego pysznego dania, później przystąpili do tworzenia swoich wyrobów, by na koniec ich skosztować. Powstały nowe smaki, które, z pewnością, cieszyłyby się dużym powodzeniem w niejednym menu. Wniosek nasuwa się jeden- kucharze - strzeżćie się!!!

 

 


Wykonanie: AGINUS