Informujemy, iż ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz do celów statystycznych i analizy ruchu. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, to będą one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

OK
Jesteś 34824 odwiedzającym.
              Do wakacji zostało 83 dni!

Szkoła Podstawowa Nr 227
im. kapitana Lucyny Hertz
02-154 Warszawa, ul. Astronautów 17
tel./fax (022) 846 03 81

Wigilia klas I-III

Czas Świąt Bożego Narodzenia to czas szczególny, rodzinny. Jest to czas spokoju i miłości, kiedy nikt nie powinien być samotny
     W tym roku udało nam się zorganizować wspólną wigilię klas I-III. Wspólne kolędowanie, dzielenie opłatkiem oraz serdeczna atmosfera stworzyły nam cudowny świąteczny klimat. Dzieci wraz z Rodzicami  oraz Wychowawcami przygotowali piękne stoły, na których zagościły same smakołyki.
     Wspólnie zaśpiewane przez dzieci kolędy, przeniosły dorosłych w świat dzieciństwa a naszych uczniów wzbogaciły w przeżycia do których będą mogli powrócić w swoich szkolnych wspomnieniach. Mini koncert skrzypcowy zagrała nam nasza uzdolniona uczennica Zuzanna Kordowska z klasy I b.
 
 
Wykonanie: AGINUS