Wigilia klas I-III

Czas Świąt Bożego Narodzenia to czas szczególny, rodzinny. Jest to czas spokoju i miłości, kiedy nikt nie powinien być samotny
     W tym roku udało nam się zorganizować wspólną wigilię klas I-III. Wspólne kolędowanie, dzielenie opłatkiem oraz serdeczna atmosfera stworzyły nam cudowny świąteczny klimat. Dzieci wraz z Rodzicami  oraz Wychowawcami przygotowali piękne stoły, na których zagościły same smakołyki.
     Wspólnie zaśpiewane przez dzieci kolędy, przeniosły dorosłych w świat dzieciństwa a naszych uczniów wzbogaciły w przeżycia do których będą mogli powrócić w swoich szkolnych wspomnieniach. Mini koncert skrzypcowy zagrała nam nasza uzdolniona uczennica Zuzanna Kordowska z klasy I b.