Wspaniałe serduszka

Wspaniałe Serduszka

dla Dzieci z Warszawskiego Hospicjum

Dzięki hojności naszych uczniów zebraliśmy w tegorocznej edycji akcji "W dniu Świętego Walentego uczyń dla drugiego coś dobrego" kwotę w wysokości 438 zł. Wszystkie uzyskane fundusze zostały wpłacone na rzecz Warszawskiego Hospicjum Dziecięcego. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nas rzeczami przeznaczonymi do losowania oraz tym, którzy kupili serduszko z niespodzianką. Całą zabawę przygotowały dziewczynki z klasy 6a (Oliwia Gozdawa-Godlewska, Julia Modelewska, Julia Poświata, Weronika Sędziak) pod czujnym okiem pani Małgorzaty Pałko i pani Mileny Bojarczuk.

Jeszcze raz bardzo gorąco dziękujemy za okazane serce.

Razem możemy wiele!!!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z 18.02.2016r.