Informujemy, iż ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz do celów statystycznych i analizy ruchu. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, to będą one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

OK
Jesteś 13283 odwiedzającym.
              Do wakacji zostało 83 dni!

Szkoła Podstawowa Nr 227
im. kapitana Lucyny Hertz
02-154 Warszawa, ul. Astronautów 17
tel./fax (022) 846 03 81

Wystawa budowli z klocków Lego

      Na Stadionie Narodowym jest prezentowana druga edycja budowli z kolcków Lego. Nie mogło na niej zabraknąć uczniów z naszej szkoły, wśród których są rzesze miłośników budowania i kreowania świata za pomocą tych klocków. Tym raze oprócz podziwiania wspaniałych ekspozycji, uczniowie mieli możliwość sprawdzenia swoich zdolności budowniczych w specjalnej strefie Fun Park.

Było super!

Fotorelacja ze zwiedzania wystawy przez klasę III.

 

 


 
Wykonanie: AGINUS