Dzień Sportu

Nie od dziś wiadomo, że sport to zdrowie. Z tego właśnie powodu 30 maja w naszej szkole, zamiast tradycyjnego pikniku, odbył się dzień sportu. Impreza miała na celu propagowanie spędzania wolnego czasu przez całe rodziny, w związku z czym wraz z uczniami do szkoły zawitali także ich rodzice.

Wśród licznych konkurencji sportowych każdy znalazł coś dla siebie. Najwytrwalsi wzięli udział we wszystkich przygotowanych zabawach i opuścili szkołę z nagrodami.

Największą atrakcją okazał się jednak mecz koszykówki. Uczniowie czekali na niego z niecierpliwością, rywalizowali bowiem z drużyną złożoną z nauczycielek i rodziców. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem uczniów. Gratulujemy!