PASOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW NA UCZNIÓW

14 października w naszej szkole był nie tylko Dniem Edukacji Narodowej. Odbyło się wtedy również pasowanie pierwszoklasistów. Dzień bardzo ważny zarówno dla dzieci, jak i dla ich rodziców, którzy licznie przybyli na uroczystość.

Uczniowie klas I a i I b przygotowali na tę okazję program artystyczny. Recytując wiersze i śpiewając piosenki opowiedzieli o sobie i o swoich oczekiwaniach związanych ze szkołą. Po przedstawieniu nastąpiła najważniejsza część uroczystości, dzieci złożyły bowiem ślubowanie, a tym samym zostały pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły.

Życzymy im wielu sukcesów!

Małgorzata Fil