Rozpoczęcie roku szkolnego

„Wakacje, znów będą wakacje...” śpiewa Kabaret Otto. Trochę przyjdzie nam jednak na to poczekać, dopiero bowiem powitaliśmy nowy rok szkolny 2008/2009.

Przed nami nowe zmagania, obowiązki, wyzwania, ale też nowe przyjaźnie i przyjemności. Niejeden z nas zadaje sobie zapewne pytanie „Co nam ten rok przyniesie?”. Miejmy nadzieję, że same sukcesy. Tego właśnie życzyła wszystkim uczniom i nauczycielom pani dyrektor Barbara Drozd 1 września 2008 r. I oby życzeniom stało się zadość!

Małgorzata Fil