CO NOWEGO W DNIU ŚW. WALENTEGO?

Rodzice uczniów naszej szkoły mogą być dumni ze swoich dzieci. Na apel o otwarcie serca i podarowanie zabawek na loterię fantową odpowiedziało wielu uczniów. Wszystkim darczyńcom bardzo serdecznie dziękujemy, ponieważ bez Was całe przedsięwzięcie by się nie udało.

13 lutego pod hasłem „W dniu Św. Walentego uczyń dla drugiego coś dobrego” odbyła się w naszej szkole loteria fantowa. Każdy mógł spróbować szczęścia kupując los po 2 lub 3 zł. Należy dodać, że wygranych było tylu ile losów. Każdy odchodził z uśmiechem odpakowując niespodziankę. I tym sposobem nowych właścicieli znalazło mnóstwo pluszaków, samochodzików i książeczek...

Celem całej zabawy było pokazanie, że w Walentynki można okazywać miłość na różne sposoby. Cały dochód z loterii (360 zł.) przeznaczony został na wsparcie Dziecięcego Hospicjum.

Organizatorzy akcji to: uczniowie klasy VIb. Nad całością czuwały: p. Małgorzata Pałko i p. Agnieszka Kalbarczyk.

POCZTA WALENTYNKOWA

W dniu zakochanych działała również w naszej szkole prawdziwa „Walentynkowa Poczta”. Na trzech pierwszych przerwach można było kupić walentynkę i wysłać ją do ukochanej osoby. Następnie listonosze doręczali karteczki do adresata.

Doświadczenia w pracy Walentynkowych posłańców nabyli uczniowie z samorządu, pod czujnym okiem p. Agnieszki Kalbarczyk i p. Włodzimierza Romańczaka.

Małgorzata Pałko