ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2008/2009

19 czerwca 2009 r. po raz kolejny przekonaliśmy się, jak szybko mijają chwile. Dopiero rozpoczynaliśmy rok szkolny, a już nadszedł dzień jego zakończenia.

Akademia, która odbyła się z tej okazji, jak zwykle była bardzo uroczysta. W pierwszej – oficjalnej części nastąpiło przekazanie sztandaru i wręczenie świadectw z czerwonym paskiem. Po niej miała miejsce część artystyczna dedykowana uczniom klas VI. Odtańczyli oni pięknego poloneza, a następnie obejrzeli krótkie przedstawienie. Najbardziej wzruszający dla szóstoklasistów okazał się jednak pokaz slajdów, dzięki któremu mogli powspominać swój pobyt w szkole.

Tego dnia zadzwonił również ostatni przed wakacjami dzwonek, dla niektórych ostatni w tych murach. Żegnaj szkoło...

Małgorzata Fil