INSCENIZACJA BOŻONARODZENIOWA "EUROPO, NIE MOŻESZ ŻYĆ BEZ BOGA"

18 grudnia klasa IV wystawiła Inscenizację Bożonarodzeniową. Wspólnie widzowie i aktorzy odkrywali wartości chrześcijańskie zakorzenione w kulturze krajów należących do Unii Europejskiej. Poznawali różnorodne zwyczaje świąteczne państw członkowskich.
Podsumowaniem uroczystości była wzruszająca piosenka Krzysztofa Krawczyka "Europo, nie możesz żyć bez Boga".

W drugiej części spotkania uczniowie wraz z nauczycieleami śpiewali ulubione polskie kolędy. Pani dyrektor złożyła wszystkim życzenia błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia.

Włodzimierz Romańczak