Otwarte serca

Po raz drugi nasi uczniowie pokazali, że można na nich liczyć. 16 lutego odbyła się loteria fantowa "W dzień Świętego Walentego uczyń dla drugiego coś dobrego". Ogromne podziękowania składamy tym, którzy podarowali swoje zabawki na loterię oraz tym, którzy kupili losy.

Dzięki waszej pomocy zebrana kwota została przekazana na dziecięce hospicjumBrawo!!! Podziękowania należą się również uczennicom z klasy Vb, które włączyły się w zorganizowanie loterii i przygotowanie dekoracji.

Włodzimierz Romańczak