ROK CHOPINOWSKI W NASZEJ SZKOLE

Z okazji 200 rocznicy urodzin poety fortepianu - Fryderyka Chopina - uczniowie klasy III przygotowali gazetki opowiadające o jego życiu i twórczości. Przygotowanie gazetek zostało poprzedzone cyklem lekcji, podczas których uczniowie zobaczyli prezentację multimedialną o Chopinie, słuchali jego muzyki, zapoznawali się z utworami jemu poświęconymi, malowali obrazy inspirowane jego muzyką.

19 marca 2010 r. - klasa III weźmie udział w koncercie poświęconym Fryderykowi Chopinowi.