Centrum Nauki “Kopernik“

W dniu 16 marca 2011 r. klasa I i II odwiedziły Centrum Nauki "Kopernik" w Warszawie. Była to wycieczka pełna wrażeń i niesamowitych przeżyć. Centrum jest miejscem niezwykłym - dzieciaki mogły dotykać wszystkich eksponatów i samodzielnie przeprowadzać różnorodne eksperymenty i doświadczenia, dzięki czemu w zabawie poznawały prawa nauki.

Uczniowie sprawdzali jak powstaje tornado, doświadczali trzęsienia ziemi, mogli unieść się na latającym dywanie czy położyć się na łożu fakira. Z wypiekami na twarzy poznawali kolejne interaktywne wystawy i podczas tych wędrówek przekonali się, że każdy może być odkrywcą :).

Anna Kostecka