Dzień Nauczyciela

14 października 2010 roku o godz. 10.45 odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej pod kierunkiem p. Anny Janczak i p. Magdaleny Rataj przygotowali piękny koncert życzeń. W podzięce za codzienną pracę wręczyli wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły kwiaty i jabłka – symbolizujące owoce ich dotychczasowej pracy.

Dyrektor szkoły p. Barbara Drozd podziękowała nauczycielom, pracownikom obsługi i administracji za trud wkładany w wychowanie młodego pokolenia, za dbałość o sprawne funkcjonowanie szkoły oraz za sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków. Życzyła im satysfakcji z pracy zawodowej i zadowolenia w życiu osobistym.

Na akademię przybyli również rodzice, którzy z radością podziwiali występy małych artystów. Szczególnie zachwycili się pokazem tańca współczesnego w wykonaniu uczniów z klasy II, którzy przygotowywali się pod kierunkiem p. Anny Kosteckiej.

Małgorzata Urban