Jasełka

W naszej szkole w dniu 21.12.2010 r. odbyły się Jasełka z okazji świąt Bożego Narodzenia. Były one wyjątkowe, gdyż zamiast dzieci grały kukiełki ręcznie wykonane przez Koło Techniczno – Plastyczne i Dziennikarskie.

Całe przedstawienie składało się z trzech aktów: "Spis ludności w Judei""Pasterze u żłóbka" i "Herod i jego papuga". Sceny przedstawiali uczniowie z klasy V i VI a pod opieką pań Małgorzaty Pałko i Ewy Bobrowskiej.

Świąteczny pokaz teatrzyku szkolnego oglądała cała szkoła, a nawet pani Barbara Drozd – nasza pani Dyrektor! Spektakl zakończył się sukcesem i powodzeniem.

Tekst opracowali uczniowie klasy V z Koła Dziennikarskiego