Jubilat

12 stycznia 2011 roku Pan Zygmunt Niedziałkowski, zasłużony mieszkaniec naszej dzielnicy, obchodził setne urodziny.

W kościele p.w. Świętego Franciszka z Asyżu, na mszy świętej poświęconej Panu Zygmuntowi, była obecna m.in. delegacja ze Szkoły Podstawowej Nr 227.

Podczas uroczystości uczestniczyła również najbliższa rodzina jubilata oraz liczne grono koleżanek i kolegów z Dzielnicowego Koła Związku Kombatantów RP i byłych więźniów Politycznych Warszawa–Włochy oraz Pan Burmistrz Michał Wąsowicz.

Panu Zygmuntowi życzyliśmy błogosławieństwa Bożego i uśmiechu na każdy dzień…

Tekst opracowali uczniowie klasy V z Koła Dziennikarskiego