Pożegnanie Jesieni

Dnia 16 grudnia uczniowie klas młodszych postanowili uroczyście pożegnać jesień. Dzieci z klasy pierwszej, biorące udział w zajęciach koła teatralnego, przygotowały przedstawienie zatytułowane "Pożegnanie jesieni". Znalazły się w nim liczne wiersze o tematyce jesiennej, piosenka o pysznych, czerwonych i mieniących się jabłkach oraz wiersz o grzybach.

Cała uroczystość stała się pretekstem do ogłoszenia wyników konkursu plastycznego dla uczniów klas I-III o tematyce jesiennej. Uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy, a autorom nagrodzonych i wystawionych prac - wręczone zostały drobne upominki. Organizatorkami uroczystości były p. Anna Kostecka i p. Renata Spałek.

Wszystkim nagrodzonym autorom serdecznie gratulujemy. Serdecznie dziękujemy pierwszakom za trud włożony w przygotowanie przedstawienia.

Renata Spałek