Przedstawienie o wiośnie

A wiosna przyszła pieszo i wszyscy niech się z niej cieszą, bo 18 kwietnia dzieci z klasy pierwszej należące do kółka teatralnego przygotowały kolejne przedstawienie dla koleżanek i kolegów.

Tym razem opowiedziały widzom o wiośnie, wcielając się w role zwierząt, ptaków i różnych zjawisk atmosferycznych. Przedstawienie nawiązywało do Światowego Dnia Ziemi obchodzonego pod koniec kwietnia. Zakończenie widowiska uświetniła swoim występem klasa II, która odśpiewała piosenkę o tej radosnej porze roku.

Renata Spałek