Rozpoczęcie roku szkolnego

1 września uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny…

Poczet sztandarowy dostojnie wmaszerował do sali (zdjęcie nr 1). Zapadła cisza. Po chwili zabrzmiał hymn państwowy i szkolny(zdjęcie nr 2). Kiedy usłyszeliśmy komendę „spocznij”, poczuliśmy, iż wakacje na pewno się skończyły.

Pani dyrektor Barbara Drozd wraz z zaproszonym na tę uroczystość gościem, panem Michałem Wąsowiczem – burmistrzem Dzielnicy Warszawa-Włochy, przywitała wszystkich uczniów, ich rodziców i pracowników szkoły, życząc spełnionego, obfitego w sukcesy, roku szkolnego 2010/2011 (zdjęcie nr 3). Z nieukrywaną radością odczytała także pierwszy raz listę obecności uczniów klasy I (zdjęcia nr 4, 5, 6). To właśnie dwoje z nich, pod opieką starszej koleżanki, sprawiło, że zabrzmiał pierwszy dzwonek (zdjęcie nr 7)!

Kiedy uroczystość dobiegła końca, wróciliśmy do swoich sal.

Przed nami nowe wyzwania, przyjaźnie i niezapomniane dni. Oby każdy z nich uczył nas stawać się coraz lepszymi i mądrzejszymi ludźmi.