Walentynki

Z okazji Dnia Zakochanych 11 lutego 2011 r. nasza szkoła zorganizowała loterię fantową.

Walentynki Walentynki

Celem akcji było zebranie jak największej sumy pieniędzy na wsparcie Dziecięcego Hospicjum w Warszawie.
Zebraliśmy 525zł.
BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY
wszystkim, którzy przynieśli fanty na loterię oraz tym, którzy zakupili losy.

W tym szczególnym dniu działała również Poczta Walentynkowa. Była okazja do napisania i wysłania walentynki ukochanej osobie. Zainteresowanie wśród uczniów było ogromne.

Nad całością czuwali uczniowie z klas V i VI oraz z Samorządu Uczniowskiego.

Tekst opracowali uczniowie klasy V z Koła Dziennikarskiego