Zabawa Andrzejkowa

24 listopada 2010 r. dzieci z klasy I i II wzięły udział w zabawie andrzejkowej. Była muzyka, tańce, słodki poczęstunek i.... oczywiście WRÓŻBY!

Mamy - wróżki dzielnie odczytywały przyszłość z magicznych drzewek, rozsypanych szpileczek, serduszek z imionami, ciasteczek z karteczkami, pływających koreczków i wielu, wielu innych. Nie mogło zabraknąć lania wosku i odgadywania przyszłości z tajemniczego cienia rzucanego na ścianę. Wszyscy z wypiekami na twarzy wsłuchiwali się w słowa wróżek - przyszłość malowała się naprawdę bajecznie! Oczywiście wielkie słowa podziękowania dla Rodziców, którzy tak pięknie pomogli zorganizować zabawę.

Anna Kostecka