Dzień owoców i warzyw

Dnia 24 listopada najmłodsi uczniowie naszej szkoły przyszli kolorowo ubrani. Urządziliśmy Dzień owoców i warzyw, które przynosi nam Pani Jesień. Uczniowie klasy drugiej przygotowali gazetki tematyczne oraz przedstawienie. Trzecioklasiści zrobili koszyczki pełne jesiennych łakoci. Rodzice z klas I - III kolejny raz pokazali, jak wspaniale potrafią gotować. Potrawy z jesiennych warzyw i owoców przyprawiały o zawrót głowy. Było pysznie i kolorowo.

Były prezentacje multimedialne, krzyżówki tematyczne i kolorowanki. Wszyscy wspaniale się bawili, a bawiąc zdobywali nowe wiadomości o zdrowym odżywianiu.

Bardzo serdecznie dziękuję Rodzicom naszych uczniów w imieniu grona pedagogicznego za ogromną pomoc i wkład w tę uroczystość.

Renata Spałek