Przedstawienie Bożonarodzeniowe

Do naszych serc, do wszystkich serc uśpionych,
dziś zabrzmiał dzwon, już człowiek obudzony.
Bo nadszedł czas i Dziecię się zrodziło,
a razem z Nim Maleńka przyszła Miłość ...

zdjęcie 1

Dnia 21 grudnia 2011 roku uczniowie klasy IVa pod opieką p. Małgorzaty Pałko wystawili jasełka dla swoich kolegów i koleżanek.

"Maleńka przyszła Miłość..." to tytuł tegorocznego przedstawienia. Aktorzy przenieśli widzów na krótką chwilę do czasów narodzin Pana Jezusa. Mogliśmy przypomnieć sobie gorliwość pasterzy, podziwiać pochód trzech Króli oraz zadziwić się nad pokorą Matki Bożej.

Na zakończenie jasełek wszystkie dzieci zaprosiły Pana Jezusa do swoich serc, rodzin i domów.

zdjęcie 2 zdjęcie 3

Tradycji nie stałoby się zadość, gdybyśmy nie zaśpiewali pięknych, polskich kolęd, nad których wykonaniem czuwała pani Ewa Bobrowska-Korolko.

Uśmiechnięte twarze widzów były najlepszą recenzją. Podobało się.