SPOTKANIE KLASY III Z KOMBATANTAMI

W środę 21 września uczniów klasy 3 odwiedzili zacni goście: Pan Zygmunt Niedziałkowski oraz Pan Kazimierz Łyczkowski.

Dzieci miały wyjątkową okazję spotkania z osobami, których biografie zostały zapisane trwale w historii Ojczyzny. Żołnierze, świadkowie wojennych wydarzeń, tak pięknie i wzruszająco opowiadali o sile walki o niepodległość. Uczniowie zasłuchani w opowieści gości byli pod wrażeniem niezapomnianej lekcji.

Jesteśmy wdzięczni za przybliżenie nam takich wartości jak: Bóg – Honor - Ojczyzna…

Natalia Olejniczak-Tyszka