VIII PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI MIESZKAŃCÓW WŁOCH "WŁOCHOWSKA SZUFLADA"

Zachęcamy do udziału w ww. przeglądzie twórczości organizowanym przez Dom Kultury "Włochy".

Celem przeglądu jest:

• inspirowanie mieszkańców Włoch do uprawiania twórczości,
  • promowanie amatorskich talentów literackich, plastycznych i fotograficznych,
  • tworzenie dzieciom, młodzieży i dorosłym możliwości zaprezentowania własnej twórczości.

Przegląd obejmuje:

• Konkurs literacki
  • Konkurs plastyczny
  • Konkurs fotograficzny

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie organizatora (www.dkwlochy.pl).

Opiekę nad uczniami naszej szkoły przygotowującymi prace konkursowe sprawują: p. Ewa Bobrowska-Korolko oraz p. Aneta Słysz.