Wycieczka do Jurajskiego Parku

Dnia 6 czerwca ledwie po wschodzie słońca, gdy Warszawa jeszcze spała, uczniowie klasy drugiej i trzeciej udali się w nieznane. Autokar zawiózł nas w tajemnicze miejsce pełne wielkich prehistorycznych stworów - do Bałtowa. Oglądanie dinozaurów to tylko jedna z wielu czekających tam atrakcji. Oglądaliśmy film 5D, zwiedzaliśmy zwierzyniec, jechaliśmy kolejką, bawiliśmy się do upadłego w Parku Rozrywki, malowaliśmy własne skamienieliny...

Ten dzień był pełen atrakcji i przygód. Wspaniale spędziliśmy czas.

Renata Spałek