PRZEDSTAWIENIE Z OKAZJI DNIA DZIECKA

Dnia 5 czerwca 2013 roku uczniowie klasy III zaprosili koleżanki i kolegów z klas młodszych na przedstawienie z okazji Dnia Dziecka. Tym razem uczestnicy koła teatralnego przygotowali opowieść o małej gąsieniczce, która chciała się dowiedzieć kim jest. To także opowieść o przyjaźni między pieknym motylem i zwykłą ćmą.

Widzowie nie szczędzili oklasków. Zachwycali się grą aktorów i ich kostiumami.

Obsada: Gąsieniczka Gabrysia - Olga, gasieniczka Zuzia- Wiktoria, ważka- Aurelia, jaszczurka-Julia, żaba Martyna, pająk - Miłosz, mrówka- Oliwia, mama motyl- Oliwka, biedronka- Julisia, trzmiel- Michał, dwa gawrony - Mikołaj i Wojtek. Narratorami byli : Julka, Kornel i Kuba.

Bardzo dziękuję wszystkim aktorom
Renata Spałek