DZIEŃ ZIEMI

22 kwietnia 2013 r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Ziemi. Uczniowie klas 4-6 zaprojektowali oraz wykonali komiks o elektrośmieciach pt. "ELEKTROODPADY - PROSTE ZASADY". W ciekawy i nowatorski sposób promował on właściwe postępowanie ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym.

We wtorek 30 kwietnia 2013 r. uczniowie klas starszych posadzili przy szkole sadzonki drzew z okazji Dnia Ziemi. Głównym celem naszych działań było zaszczepianie uczniom poczucia współodpowiedzialności za najbliższe środowisko. W dalszej kolejności uczniowie przygotują metryczki sadzonych drzew.