JUBILEUSZ

12 stycznia 2013r. o godz.10:00 w Kościele Św. Franciszka z Asyżu została odprawiona uroczysta Msza Święta w intencji pana Zygmunta Niedziałkowskiego, który obchodził w tym dniu 102 urodziny. W tej uroczystości uczestniczyła rodzina jubilata, przyjaciele oraz reprezentacje uczniów z publicznych szkół. Życzenia w imieniu całej naszej społeczności szkolnej złożyli: pani Joanna Rudzińska (przedstawicielka Rady Rodziców) oraz uczniowie: Maciej Rykała kl.5b, Sandra Gozdawa – Godlewska kl.6a (Samorząd Uczniowski) Oliwia Brewka kl.1a i Jakub Rudziński kl.3a.

Szanownemu Jubilatowi składamy najlepsze życzenia radości i pogody ducha ...

Małgorzata Pałko