SZUKAMY ZDOLNYCH UCZNIÓW!

Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci ogłasza rekrutację utalentowanej młodzieży – młodych naukowców i artystów – do programu pomocy wybitnie zdolnym.

Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci pomaga w rozwoju uczniom szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych o wybitnych uzdolnieniach poznawczych, technicznych, plastycznych, baletowych i muzycznych.

Fundusz zapewnia bezpłatny udział w zajęciach prowadzonych przez pracowników wyższych uczelni i instytutów Polskiej Akademii Nauk, takich jak: obozy naukowe, staże badawcze, seminaria, organizuje warsztaty naukowe, muzyczne i plastyczne, koncerty i wystawy.

Wnioski o pomoc Funduszu powinny wpłynąć do Biura Funduszu wiosną każdego roku. Mogą być złożone przez każdą instytucję czy osobę, również przez bezpośrednio zainteresowanego.

Informacje: