Warszawska Linia Edukacyjna

Uczniowie klas piątych mieli wyjątkową okazję wzięcia udziału w zajęciach organizowanych przez Tramwaje Warszawskie we współpracy z Komendą Stołeczną Policji, Zarządem Transportu Miejskiego oraz Warszawską Grupą Wysokościową S 12.

Podczas tramwajowej lekcji dzieci utrwaliły sobie zasady prawidłowego udzielania pierwszej pomocy, rozmawiały o kulturze w podróży, przypomniały o warunkach bezpiecznej jazdy tramwajem.

Każdy uczeń otrzymał zestaw ratunkowy do udzielania pierwszej pomocy, kamizelkę odblaskową oraz materiały edukacyjne.

Pamiątkowy bilet, który został skasowany podczas przejażdżki w zabytkowym tramwaju, z pewnością wzbogaci zbiór pamiątek z ważniejszych wydarzeń