ZABAWA KARNAWAŁOWA

"Ona tańczy dla mnie" i "Gangam style" panowały na tegorocznym balu. Uczniowie klas IV-VI porwani do tańca w rytm przebojów bawili się wyśmienicie. Instruktorka tańca uczyła jak należy wykonać poszczególne figury taneczne do znanych piosenek. Zarówno dziewczyny jak i chłopcy doskonale sobie radzili. Rodzice oraz nauczyciele podziwiali talent młodych tancerzy.

Szkoda, że moment, kiedy po ostatniej piosence zapalono światła, nadszedł tak szybko... Uczniowie szczęśliwi, choć nieco zmęczeni, zeszli z parkietu nucąc ulubione melodie. Zadowoleni udali się do domów, by powoli szykować się na zasłużony, feryjny odpoczynek.