Kiermasz książki przeczytanej

Na strychu brakuje miejsca, a do garażu coraz trudniej wjechać?

Uporządkuj swoją szafę, zrób miejsce na nowe książki!

Może zbędna książka okaże się bardzo wartościowa dla kogoś innego!

Poczuj się jak poszukiwacze skarbów i odwiedź

Kiermasz książki przeczytanej

Kiermasz odbędzie się 19 listopada podczas przerw międzylekcyjnych oraz przed zebraniem dla rodziców

(jak książki zostaną:))

Co przynieść?

książki, gazetki, komiksy

mogą być używane ale bez uszkodzeń i zniszczeń

Gdzie przynieść?

Szkoła Podstawowa Nr 227 – Twoja szkoła!

Miejsce odbioru: w klasach

Do kiedy? do 14 listopada (czwartek)

I co dalej?

Uczniowie wycenią książki: za 2zł, 5zł i 10 zł.

Po co to całe zamieszanie?

Zysk ze sprzedaży przeznaczony będzie na zakup gałązek, ozdób i materiałów papierniczych do zrobienia stroików świątecznych dla osób starszych i samotnych mieszkających na osiedlu.

Jeżeli sukces finansowy akcji przerośnie nasze oczekiwania (W CO WIERZYMY) pozostałą część pieniędzy przekażemy na realizację akcji Świąteczna Paczka....(grudzień).

WAŻNE! Książki przeznaczone na kiermasz, będą przyjmowane tylko z pisemną zgodzą rodzica :)

Przyjdź 19 listopada do szkoły, weź ze sobą pieniądze i uzupełnij swoją biblioteczkę!

Powiedz o akcji swoim Rodzicom!

CZEKAMY NA WAS!

Organizator akcji

p. Aneta Słysz plus cały zastęp pomocników…